W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszych Klientów ofertą mieszkań zlokalizowanych w wyjątkowych miejscach miasta, stworzyliśmy w Działdowie Osiedle Lawendowe.

Będzie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o niebanalnej architekturze, podczas budowy którego wykorzystamy materiały i technologie o bardzo wysokiej jakości dzięki którym chcemy zagwarantować komfort oraz bezpieczeństwo jego przyszłych mieszkańców.

Osiedle Lawendowe to nowa inwestycja składająca się z dwóch części nadziemnych, posadowionych na jednej wspólnej dla obu części, dużej – przestronnej kondygnacji podziemnej o wysokości czterech pięter.

Cichobieżne windy pozwolą na sprawne przemieszczanie się pomiędzy wszystkimi poziomami – od garażu do ostatniej kondygnacji. W inwestycji zlokalizowanych będzie 90 mieszkań (w każdej części nadziemnej po 45 lokali mieszkalnych) o zróżnicowanych metrażach i układach. Lokale o powierzchni od 37,17 do 70,59 m2 posiadają od 1 do 3 pokoi. W każdej części nadziemnej na każdym piętrze znajdować się będzie 9 lokali mieszkalnych. Tak szeroka oferta sprawi, że każdy klient będzie mógł wybrać mieszkanie, które spełni jego indywidualne oczekiwania.

Wszystkie mieszkania wyposażone będą w bardzo duże, przestronne balkony, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Przy części mieszkań usytuowanych na parterze zaprojektowano duże ogródki, dostępne tylko dla ich właścicieli. Takim mieszkaniom z ogródkiem ok 100 m2 z powodzeniem możemy nadać status super apartamentu.
W skład Osiedla Lawendowego wchodzą również dwie bardzo duże hale garażowe, do których można dostać się bezpośrednio z klatki schodowej. Zapewnia to komfort korzystania z garażu bez względu na pogodę i porę roku. W kondygnacji podziemnej znajduje się parking, który mieści 84 samochody. Praktycznie każde mieszkanie może posiadać miejsce postojowe. Dla wygody mieszkańców, w budynku przewidziano funkcjonalne komórki lokatorskie.

Eleganckie otoczenie i nowa aranżacja wnętrza sprawiają, że w nowym budownictwie żyje się znacznie przyjemniej. Jest to korzystne także dla inwestorów, którzy planują wynająć swoje nowe mieszkanie. Dodatkowym plusem jest też fakt, że nowe mieszkania posiadają niewielkie opłaty związane z eksploatacją budynku. Nowe bloki przez dłuższy czas nie będą wymagały remontu oraz odświeżenia, co przełoży się na niskie składki na fundusze remontowe. Nowoczesne rozwiązania budowlane sprawiają także, że opłaty za ogrzewanie stają się niskie.

ROZPOCZĘCIE BUDOWY 20.07.2020, ZAKOŃCZENIE BUDOWY 30.09.2022
PRZENIESIENIE WŁASNOŚCI DO 31.03.2023

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MIESZKANIE W INWESTYCJI „OSIEDLE LAWENDOWE”?

OTOCZENIE BUDYNKU
Osiedle Lawendowe jest doskonałym miejscem dla osób, które uwielbiają ciszę i cenią walory przyrody, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Nowoczesne mieszkania oraz kameralny, zielony dziedziniec są doskonałym miejscem odpoczynku po ciężkim dniu pracy.
Dzieci są dla nas najważniejsze, dlatego projekt osiedla uwzględnia również potrzeby najmłodszych mieszkańców oraz ich opiekunów. W centralnej części dziedzińca znajdować się będzie ogrodzony bezpieczny plac zabaw, a na obrzeżach osiedla zaprojektowano malowniczą alejkę, która zachęca do spacerów wśród zieleni. Inwestycja będzie w pełni ogrodzona i monitorowana poprzez zastosowanie kamer zewnętrznych. Monitorowane wejście do budynku oraz hala garażowa również, wpływa na poziom bezpieczeństwa mieszkańców.

LOKALIZACJA
Najbliższe sąsiedztwo oferuje wiele ciekawych miejsc do każdej formy wypoczynku. W okolicy znajduje się kryte lodowisko oraz boiska sportowe do piłki nożnej, koszykówki oraz baseball. Latem wystarczy krótki spacer, aby się znaleźć w miejskim lesie, bądź na ogródkach działkowych, czy wybrać się z dziećmi na boiska sportowe. Odpoczynek na świeżym powietrzu jest doskonałą okazją do sąsiedzkiej integracji.
Dzięki pobliskiemu pasażowi handlowemu, mieszkańcy mogą zrobić kompleksowe zakupy w krótkim czasie i w pobliżu miejsca zamieszkania. W pobliżu Osiedla znajdują się również Kościół oraz szpital, co pozwoli dotrzeć do tych miejsc bez używania samochodu.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU:

  • pasaż handlowy
  • Kościół
  • Szpital
  • Boiska sportowe
  • Lodowisko
  • Las
  • Ogrody działkowe
  • Myjnia samochodowa

A W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI RÓWNIEŻ:

  • dwie szkoły podstawowe
  • przedszkola publiczne i prywatne

ZREALIZOWANE INWESTYCJE INWESTORA
Strategią naszej firmy jest realizacja inwestycji tylko w świetnych lokalizacjach, doskonale skomunikowanych z innymi częściami miasta. Wiemy jak istotny jest komfort podróży podczas codziennych obowiązków.

JAKOŚĆ
Do każdego etapu pracy podchodzimy odpowiedzialnie, troszcząc się o nawet najmniejsze szczegóły inwestycji. Jakość wykorzystanych materiałów ma dla nas pierwszorzędne znaczenie.

TREŚĆ W OPRACOWANIU, ZPARSZAMY WKRÓTCE

ROZPOCZĘCIE BUDOWY 20.07.2020, ZAKOŃCZENIE BUDOWY 30.09.2022
Mieszkanie znajduje się w części ul. Korczaka